In het hartje van het mooie waterdorp Giethoorn vindt u onze Giethoornse partner. Een sfeervol restaurant waar het goed vertoeven is. U kunt hier terecht voor een kopje koffie, lunch of diner en verder verzorgen wij diverse arrangementen voor een gezellig dagje uit met familie, vrienden of collega’s Onze partner straalt het pure Giethoorn uit en al meer dan 20 jaar genieten mensen hier van een heerlijk en uitstekend dagje Giethoorn.
Het restaurant beschikt over diverse mogelijkheden om individuele en groepsarrangementen aan te bieden. Zo kunt u bij ons dag-, middag- en avondarrangementen boeken, maar ook wanneer u wilt blijven slapen is dat geen enkel probleem. Wij beschikken zelf over een vakantiehuis.
Het restaurant ligt aan de rand van het dorp Giethoorn en achter het restaurant ligt een grote parkeerplaats waar u uw auto gratis kunt parkeren. Direct voor het restaurant kunt u aan boord gaan van de eigen rondvaartboot, punter of fluisterboot.
Het dorp Giethoorn biedt natuurlijk al heel veel verschillende mogelijkheden, maar ook in de nabije omgeving kunt u genieten van natuur en diverse bezienswaardigheden, een museum bezoeken of heerlijk op ons terras genieten van een hapje en een drankje. Een bezoek aan Giethoorn is zeker de moeite waard.
Met het Culinair Giethoorn arrangement wordt u welkom geheten in het hartje van het mooie waterdorp Giethoorn. U maakt een rondvaart met de Candlelightboot en als u terugkomt gaat u eerst borrelen en daarna gezellig samen dineren.
Ontspannend heen en Inspannend terug groepsuitje in het mooie waterdorp Giethoorn. Voor een familiedag of vriendenuitje biedt dit dagje uit echt voor ieder wat wils. Met een rondvaartboot een ontspannen tocht maken en de inspanning zit in het punteren door dit fantastische waterrijke dorp.
Voor een gezellig dagje uit met vrienden en familie is dit Giethoorn combinatie arrangement een goede tip. Lekker eten, knapzakje mee, wandelen, punteren en de dag afsluiten met een diner.
Een ontspannen en onbezorgd dagje uit giethoorn met familie en vrienden. Alles is geregeld met een goed gevuld dagprogramma. Maak een rondvaart, geniet van het dorp Giethoorn, uurtje bowlen en lekker eten.
Giethoorn van A tot Z is een dagje uit en van A tot Z geregeld. Uiteraard af te stemmen op uw wensen en dat regelen we dan ook van A tot Z. Boek een gezellige familiedag in het prachtige waterrijke Giethoorn.
Een gezellige dag in Giethoorn beleven met een mooie rondvaart door het prachtige dorp van 1 uur en u kunt genieten van een heerlijke uitgebreide High Tea in een gezellig restaurant aan het water! Ontdek Giethoorn en voor of na uw programma heeft u uiteraard alle tijd om Giethoorn te voet nog verder te verkennen.
Voor een weekendje weg, weekje genieten of midweek er op uit met familie en vrienden is het in dit vakantiehuis in Giethoorn heerlijk vertoeven. Het vakantiehuis biedt u comfortabele mogelijkheden voor gezelschappen tot 20 personen.
Een romantisch dagje varen in Giethoorn. Geniet van elkaar tijdens deze intieme vaartocht inclusief picknick in een boerenzakdoek.
Zin in een dagje uit met vrienden, familie of collega's? U gaat met de elektrische fiets Giethoorn en omgeving verkennen. Als u terug komt na de fietstocht stapt u aan boord van de rondvaartboot en verkent u het schitterende dorp vanaf het water. Terug in het restaurant staat er een overheerlijke high tea voor u klaar. Dit uitje is al te boeken vanaf 2 personen.
Maak een 2 uur durende prive rondvaart met uw eigen gezelschap door de prachtige wateren van Giethoorn en geniet van een hapje en drankje aan boord en bezoek onderweg een museum. Gezellig met uw eigen groep genieten in klein Venetië. Voor een speciale gelegenheid met familie, vrienden en kennissen genieten in Giethoorn.
Beleef een unieke dag in het prachtige Giethoorn. Een rondvaart, een smakelijke luxe lunch, samen toeren door dit prachtige stukje natuur op de Solex. Als u wilt kunt u bij terugkomst ook nog afsluiten met een diner, bbq of buffet maar dat is maar net hoeveel tijd u heeft. Dit 6 uur durende dagprogramma is een fantastisch dagje uit met familie, vrienden of collega's.
Een compleet verzorgd weekend genieten in Giethoorn samen met vrienden, familie, of collega's. Tijdens het All inclusive arrangement zal het u aan niets ontbreken en kunt u vanuit dit vakantiehuis Giethoorn, de Weerribben en het Nationaal Park uitstekend verkennen. Te voet, op de fiets of natuurlijk heerlijk varen samen.
Samen met vrienden, familie of collega's genieten van inspanning en ontspanning. U wordt ontvangen in het mooie dorpje Giethoorn waarna u gaat starten met de activiteiten. Afsluitend kunt u gaan genieten van een bourgondisch diner of barbecue.
Samen met uw team een moord oplossen en 's avonds genieten van een heerlijk diner. Wij bieden u een volledig verzorgd programma met Moorddadig Giethoorn.
Een leuk dagje varen in Giethoorn waarbij u kunt kiezen uit een rondvaart van 2 uur of zelf varen met een fluisterboot door Giethoorn. Na uw vaart geniet u in dit restaurant aan het water in Giethoorn van een heerlijke barbecue. Heerlijk voor een geweldige dag uit met familie, vrienden of collega's.
Voordat u gaat varen geniet u van een warme consumptie naar keuze en appelgebak met slagroom. Daarna stapt u aan boord van de rondvaartboot en maakt u een prachtige tocht van 2 uur door het waterrijke Giethoorn en neemt u een goed gevulde picknick mee aan boord. Maak er een mooie vaart van! Al te boeken vanaf 2 personen.
Tijdens dit actieve dagje in Giethoorn gaan jullie van allerlei leuke activiteiten doen. U wordt gezellig ontvangen, stapt vervolgens op de fiets om te gaan punteren en daarna nog een mooie fietstocht te maken. Onderweg gaat u boogschieten en als u terugkomt gaat u gezellig samen dineren. Kortom, voor een familiedag of familiefeestje een leuk dagje uit.
Een gezellige middag Giethoorn waarbij u onder begeleiding van een deskundige schipper/gids door de dorpskern en het natuurgebied De Wieden vaart. Bij terugkomst kunt u op het terras genieten van een uitgebreide barbecue.
U gaat met uw familie of vrienden fluisterend door Giethoorn in combinatie met een leuke boottocht en een lekkere picknick. U gaat met fluisterboten voor een picknick-fluister-puzzeltocht door Giethoorn en over het meer ’t Bovenwijde, maakt een wandeling door dit prachtige dorp en gaat lekker genieten van een diner.
Wilt u een heerlijk dagje genieten in Giethoorn met een groep senioren? Dan is dit dagje uit zeker een aanrader. Maak een prachtige rondvaart over de Gieterse wateren, samen lekker borrelen en afsluiten met een heerlijk diner.
Een gezellige dag weg met je eigen gezin of vrienden? Dan is dit plezier voor 4. Een dag heerlijk genieten vanaf het water, aansluitend de musea, winkeltjes en terrasjes in het dorp bezoeken en afsluiten met een diner.
Een gezellige dag met vriendinnen of op stap met de hele familie. Maak een rondvaart door het prachtige waterdorp Giethoorn en geniet 's middags van een onvergetelijke High Tea. Even tijd dus om bij te praten met elkaar en een gezellig dagje uit.
Een ontspannen en onbezorgd dagje uit met familie en vrienden. Alles is geregeld met een goed gevuld dagprogramma. Maak een fluistervaart, geniet van het dorp Giethoorn, uurtje bowlen en lekker eten.
Bepaal uw route door dit prachtige dorp. Zo gaat u een rondvaart maken waarna u al punterend weer teruggaat naar uw startlocatie om daar te genieten van een heerlijk diner.
Beleef Giethoorn en maak een rondvaart van 2 uur. U vaart onder begeleiding van een deskundige schipper/gids en maakt kennis met het sfeervolle dorp vanaf het water. Tijdens de rondvaart vaart u ook door het natuurgebied de Wieden waar u deskundige uitleg krijgt over de flora en fauna.
Giethoorn - waterdorp. Beleef dit mooie dorp vanaf het water met een fluisterbootje. Heerlijk genieten op de mooie wateren, het meer, het dorp zelf. Maak er een gezellig dagje uit van.
Een gezellige dag met z'n tweetjes, met vriendinnen of op stap met de hele familie. Geniet van een heerlijke high tea in Giethoorn tijdens uw dagje uit.
Optimaal genieten, het beleven van de rust en schoonheid van de omgeving en een diner bij kaarslicht. Oftewel genieten in een romantische sfeer in een prachtige omgeving.
Geniet van Giethoorn en haar waterrijke omgeving bij het intreden van de avond, de culinaire hoogstandjes van de chef-koks in de sfeervolle en gezellige sfeer van ons restaurant.
Met je beste vriendinnen genieten van een heerlijk weekendje weg in Giethoorn. Genieten van verschillende activiteiten en een leuke workshop naar keuze: sieraden maken of zeepkettingen maken. Dit is toch het perfecte vriendinnenweekend?
Ontdek zelf het waterdorp Giethoorn. Met dit all-in arrangement geniet u van een ontvangst, uw eigen punter, een heerlijke picknick voor tijdens het varen en een heerlijk diner of barbecue bij terugkomst. Kortom een compleet programma geschikt voor ieder groepsuitje.
Gezellig met vriendinnen een dagje uit. Al eens aan Giethoorn gedacht? Wij bieden een SUPER leuk vriendinnenarrangement aan met 2,5 uur Solexen, 1 uur Varen en bij terugkomst staat er een overheerlijke en zeer uitgebreide High Tea voor u klaar. Een top dagje uit met de meiden!
Voor een weekendje weg, weekje genieten of midweek er op uit met familie en vrienden is het in dit vakantiehuis in Giethoorn heerlijk vertoeven. Het vakantiehuis biedt u comfortabele mogelijkheden voor gezelschappen tot 20 personen.
Kom gezellig Fluistervaren in het Venetie van het Noorden. Met dit speciale arrangement gaat u samen zelf 2 uur fluistervaren en kunt u heerlijk genieten vanaf het water in Giethoorn. Voor onderweg neemt u een heerlijk gevulde picknickmand mee om onderweg samen gezellig te gaan picknicken.
Op zoek naar een leuk dagje Giethoorn met het gezin, familie of vrienden? Met dit leuke arrangement geniet je van alles wat Giethoorn te bieden heeft. Een sfeervol restaurant, traditioneel punteren en lekker Hollands picknicken.
Met dit complete dag arrangement in Giethoorn maakt u alle hoogte punten mee in 1 dag. Kies zelf uw favoriete vaarmiddel en zoek een lekker plekje voor de picknick. Om het dagje compleet te maken gaat u Handboog schieten en typisch Hollands lekker Fietsen. Dit arrangement is ideaal voor vrienden en families.
Niet veel tijd maar wel zin in een leuk uitje in Giethoorn? Kom dan om half 3 en geniet eerst van een drankje met cake in het restaurant. Stap aan boord van de rondvaartboot of ga 2 uur fluistervaren. Als u terugkomt staat de BBQ voor u aan. Voor groepjes vanaf 5 tot 10 personen serveert het restaurant een heerlijk diner.
Zin in Giethoorn!! Na een heerlijk ontvangst in een gezellig restaurant ga je zelf varen door de grachten en over de meren van Giethoorn. Fluisterend kom je op de leukste plekjes en vindt je de mooiste stukjes Giethoorn om lekker met elkaar te picknicken. Wat een heerlijkheid in Giethoorn. Geniet van de zon, het water en het lekkere eten en waan je in het Venetie van het Noorden.
Het leukste arrangement voor gezellige kleine groepjes. Vanaf 4 personen zijn jullie van harte welkom voor een dagje varen en lekker eten in dit gezellige restaurant in Giethoorn. Ideaal voor gezinnen, families en vrienden groepjes.
Ontdek Giethoorn per rondvaartboot. Met deze 2 uur durende rondvaart vaart u door de grachten in het dorp over het meer de Bovenweide en natuurgebied de Wieden. Aansluitend kunnen jullie gezellig napraten in het restaurant onder het genot van een heerlijke Brunch.
Hebben jullie een gevarieerde vriendengroep? Wil de een juist een actieve dag en de ander een rustige dag? Met dit arrangement combineer je ontspanning met inspanning er is er dus voor ieder wat wils. Ontdek Giethoorn per rondvaartboot, Punter en ga gezellig samen Picknicken.
In het centrum van Giethoorn treft u dit vakantiehuis aan die van alle gemakken voorzien is. Het huis is geschikt voor maximaal 20 personen en beschikt over eigen parkeerplaatsen. Vanuit het huis loopt u gemakkelijk het centrum in.
Giethoorn te druk? Ontdek hoe mooi Giethoorn kan zijn tijdens een avond rondvaart. De boot is Elektrisch waardoor U optimaal kunnen genieten van de omgeving. Aan boord wordt u verwend met 2 consumpties en geniet U aansluitend van een heerlijk diner of barbecue. Ontdek het gemak van snel parkeren, een aanlegsteiger voor de deur en een sfeervol restaurant, ervaar Giethoorn op zijn best.
Kom samen met uw familie of vrienden een dagje naar Giethoorn. U gaat een mooie rondvaart maken door het dorp om bij terugkomst te genieten van een heerlijke koffietafel met diverse lekkernijen. Tip voor een leuk familie-uitje
Een gezellig dagje uit met je Vriendinnen in Giethoorn. Geniet van een leuke rondvaart, schuif aan bij een uitgebreide High Tea en sluit de dag af met een Fietstocht. Ontspanning, inspanning en voldoende tijd om bij te kletsen maken dit dagje uit tot een echte topper.
Ontdek Giethoorn vanaf het water en vanaf de waterkant! Onze Elektrische rondvaartboot vaart u in 2 uur door het dorp over het meer en door natuurgebied de Wieden. Na het varen is het tijd om te trappen een leuke route brengt u langs diverse picknick plekjes voor een gezellige stop.
Lekker met uw gezin een dagje Giethoorn ontdekken? Dan hebben we een leuk arrangement voor u samengesteld waarbij u samen heerlijk kunt genieten van Hollands Venetie. Varen in een fluisterbootje en aansluitend fietsen in de omgeving. Voor onderweg krijgt u een picknick mee in een boerenzakdoek die u op een rustig plekje kunt nuttigen.
Er even lekker tussen uit met partner of gezin? Giethoorn is altijd een hoogtepunt en niet alleen mooi vanaf het water. In de omgeving van Giethoorn liggen prachtige fietsroutes. Het restaurant regelt de fietsen en uw High Tea. Mocht een high tea in het restaurant nog niet mogelijk zijn dan verzorgen zij deze als take-out voor onderweg.
Dit arrangement is speciaal samengesteld voor gezinnen. Lekker met elkaar verantwoord op pad in Giethoorn. De activiteiten zijn zo samengesteld dat u lekker met uw eigen gezin bent. Genieten in Giethoorn van met varen, midgetgolf en fietsen. Voor onderweg krijgt u een picknick mee om onderweg gezellig met elkaar op te eten.
Op zoek naar een gezellig dagje uit in Nederland? Kom met uw partner naar Giethoorn en geniet van een heerlijke dagje uit. U gaat samen Solexrijden en geniet aansluitend van een Romantisch diner. Het restaurant zorgt ervoor dat ze aan alle maatregelingen voldoen om u een gerust dagje uit te kunnen bieden.
Het terras is open en tijd om weer wat leuks te gaan doen! Geniet van een heerlijke en zeer uitgebreide high tea op het terras aan het water in Giethoorn en aansluitend gaat u 2 uur solexen rondom Giethoorn. U kunt uiteraard voor de high tea het sfeervolle dorp nog even gaan verkennen. Ga weer lekker genieten en boek deze leuke trip in Giethoorn. Al te boeken vanaf 2 personen.
Beleef Giethoorn met een mooie vaart van 2 uur in uw eigen fluisterbootje. Geniet vanaf het water en ontdek dit sfeervolle dorp. In uw eigen fluisterbootje geniet u van de mooie aangezichten, bijzondere huisjes en mooie wateren. Als u terugkomt bij het restaurant staat er een uitgebreide high tea voor u klaar op het overdekte terras (serre). Verwen u zelf met een heerlijk dagje Giethoorn.
Wij waren zeer tevreden over het arrangement. Het is een uitstekend restaurant, alles was perfect georganiseerd
Alles perfect geregeld, complimenten.
Eten was erg goed, professioneel, mooie presentatie.
Met moeder & zus ontspannen en inspannen gedaan. Ontvangen met een heerlijke appeltaart door vriendelijk personeel. Eert een rondvaart van een uur, waarbij we veel informatie kregen van de schipper. Toen ruim 2 uur gepuntert, inspannend maar super leuk om te doen. We hebben een heel ruim gevulde picknick zak mee gekregren. Kortom top van begin tot einde aanrader!
We hebben een erg mooie dag gehad, waarbij natuurlijk het weer een belangrijke rol speelde
We hebben een heerlijke, gezellige dag gehad. Alles was prima geregeld en ook het weer werkte mee. Een leuk uitje waar je ontspannen kunt inspannen.
de dag maf als zeer geslaagd beschouwd.
Erg leuk arrangement. Je wordt heel vriendelijk ontvangen met koffie en gebak, daarna volgt een mooie rondvaart en ten slotte mag je zelf terug punteren. We hebben ons prima vermaakt en de service echt super.
De Schipper was vergeten dat wij op het meer er uit gezet moesten worden. Heeft zijn fout meer dan goed gemaakt. Regelde direct een andere boot die ons naar plaats van bestemming bracht. Omdat we daar laat waren werden we een stukje op sleeptouw genomen, zodat we toch op tijd voor het diner waren. We hebben vreselijk lol gehad en mede dankzij de geweldige survice van dit bedrijf was het arrangement meer dan de moeite waard.
Het was echt super gezellig, heel hartelijk ontvangen met koffie en appeltaart, voor degene die dit niet lusten was voor iets anders gezorg, geweldig. Stuk rondvaart gehad met een hele gezellige schipper en daarna over gestapt op de punters, echt gelachen, wat een lol hebben we gehad en wat een geluk hebben we gehad met het weer. Heerlijk gevaren in een prachtige omgeving en Giethoorn was ook echt gezellig, iedereen was aardig en gezellig. Leuke terrasjes. Als afsluiter een geweldig buffet gehad, nogmaals bedankt Gert. Echt goed verzorgd. Als je iets leuks wilt doen met meerdere is dit echt een aanrader. Echt super leuk.
Het was helemaal TOP!
Was erg leuk
Dagje heen-en-weer was een groot succes. We waren een half uur te laat, maar dat gaf geen problemen. De afsluitende barbecue was excellent. Dit arrangement is echt een aanrader!
De hele familie was erg te spreken over het restaurant. Het personeel was ontzettend vriendelijk en niets was teveel. Zelfs toen het toetje niet helemaal goed was gelukt, kreeg de hele familie een kopje koffie van het huis. Geweldig!
Ontvangst was wat chaotisch, verder was het geslaagd
Erg leuk, Goed geregeld! schattige huisjes en boetiekjes, mooie omgeving!
Een gezellige daginvulling voor een familiefeestje. Jong en oud samen in de punters, voorafgegaan door een kortere, maar informatieve rondvaart door Giethoorn. Een goed diner bij terugkomst maakt dit een leuk arrangement voor een prima prijs.
Het arrangement was erg leuk, helaas waren wij met 8 personen verdeeld over 2 punters waardoor je veel moest punteren. De koffie en de lekkere appeltaart was heerlijk en de goed gevulde knapzak ook.
Wij hebben ontzettend genoten van ons dagje uit,dat door jullie meer dan goed was georganiseerd.Alles liep op rolletjes.Dank jyllie nogmaals voor jullie inzet.
Bert-Ineke-Jan-Anja.
Erg leuke dagtrip gehad, met een goede ontvangst bij de koffie. daarna een grappige gids in de rondvaartboot en als hoogtepunt van de dag ons gestuntel in de punter. Kortom een zeer geslaagde dag.
Prima arrangement! Erg leuk om te doen, zeker met goed weer.
prima geregeld, goed ontvangen en een leuke dag gehad
Het was een fantastische dag.
Het was een geweldige dag.
Het weer zat mee,
Heb tig complimentjes gekregen van mn toneelcolega's
dus alleen maar lof.
gr. Tineke
Alles goede geregeld. Prima service en uitstekend restaurant
Geslaagde dag, leuk arrangement, goed menu, ruim gevulde knapzak met wel heel matig belegde broodjes.
Ontzettend genoten met vriendinnen.
Het arrangement was super, echt een aanrader. ðŸ˜
Prima voor elkaar bij restaurant en boten verhuur.
Het was heel goed georganiseerd vanaf de aankomst, verwelkoming met koffie en gebak, de boottocht en de huur van de fluisterboten tot en met het verzorgde 3-gangen diner. Er was ook tijd ingecalculeerd voor een dorps wandeling.
Ondanks de drukte was alles perfect voor ons geregeld. We waarderen de flexibiliteit en het tegemoet aan de wensen die wij hadden: het was een mooie dag, alleen jammer dat het zo druk was, maar dat kon de organisatie uiteraard ook niet helpen.
Was een leuk uitje.
Alles is goed verlopen.
Alleen met de reservering van de boot stonden we niet op de lijst.
Gelukkig hadden ze nog een bootje over.
Verder goed voor elkaar.
Goed verzorgde dag gehad. Leuke mensen en mooi weer. Top
een geweldige dag en iedereen heeft genoten ,ook het eten en drinken was top.
we kunnen dit iedereen aan bevelen.
De hele dag was naar onze mening prima verzorgd.
Zeer goed.
Het restaurant was perfect eten drie gangen was zeker oke.
min puntje we waren Punteren; we konden het meer niet over vanwege harde wind, dat hadden ze wel even mogen melden, zo moesten wij weer terug.
Goed ontvangen...lekker eten.... kortom allemaal goed
Keurig verzorgde dag met alles erop en eraan! Het was een regenachtige dag, maar alle mogelijkheid om dingen om te gooien of van bootje te wisselen. Er werd goed met ons meegedacht. Meer dan voldoende eten in de knapzak en ook het driegangendiner wad super! Bedankt voor alles.
Wij met zijn10 vonden het in 1 woord geweldig!!!!
Op 1 ding na het varkenshaasje was erg droog en haast geen saus erbij.
Maar u vraagt om een beoordeling, het personeel krijgt een 10. erg vriendelijk !!!
Het is een aanrader!! We waren met 5 personen en we begonnen met heerlijke koffie met gebak, daarna een rondvaart door giethoorn met onze knapzak die goed en lekker gevuld was, met een hele gezellige gids aan boord. Daarna een wandeltocht door Giethoorn zelf, erg gezellig en we zagen nog een bruidspaar uit de kerk komen het bootje instappen. erg leuke winkeltjes in Giethoorn. We hebben nog ergens lekker koffie gedronken en daarna weer naar het restaurant terug om het 3 gangendiner ..Heerlijk gegeten en heel aardig personeel. In een woord alles was toppie..!! Ondanks de regen..
prima
Het was perfect geregeld , en we hebben heerlijk gegeten
We hebben een zeer geslaagd afdelingsuitje gehad. Zowel uitstekend verzorgd door het restaurant en ook op de andere "tussenstops" was het goed vertoeven! Zeer uitgebreide knapzak. Zeker aan te raden voor iedereen. Als het weer meezit is het helemaal super!
Alles was prima geregeld. Eten was goed geregeld zelfs het glutenvrije eten.
prima dag in giethoorn.
Alles was prima geregeld! Eten en het gebak waren prima. Lunchpakket was minder. De broodjes smaakten oud.
De familiedag was geweldig, we hebben ervan genoten! Het was allemaal keurig geregeld. Hele aardige bediening en lekker eten!
ZEER GESLAAGDE DAG! VRIENDELIJK PERSONEEL VAN HET RESTAURANT.
VOLLE KNAPZAK MEEGEKREGEN EN HEERLIJKE BBQ NA AFLOOP!!
KORTOM VOOR HERHALING VATBAAR.
Was erg leuk, super leuke mensen bij het restaurant, goede service! eten was ook helemaal prima!
We hebben met elkaar een fantastische prima verzorgde dag gehad. Opvallend was de vriendelijkheid van de betrokken mensen.
We hebben 22 augustus een heerlijke dag gehad in Giethoorn.
Het arrangement was compleet en goed verzorgd.
Het personeel in het restaurant was zeer vriendelijk.
Op het terras was voor ons een ruime tafel gereserveerd. We hebben genoten van de koffie met gebak, lunch ( rijk gevulde knapzak ) en een heerlijk diner!
Hartelijk dank!
prima verzorgd
Uitstekend bevallen. Zonder tom-tom is het restaurant niet gemakkelijk te vinden.
Ondanks het slechte weer konden we gelukkig met de boot een rondvaart maken. Misschien nog een activiteit voor 's-middags als het slecht weer is.i
Algemene indruk was prima. Omgeving is prachtig. Genoeg parkeerplekken om gratis te parkeren in de buurt van de accomodatie.
Het personeel was erg vriendelijk.
Prijs/kwaliteitsverhouding is uitstekend.
Het eten en drinken, ontvangst met koffie/thee met appelgebak, voor in de fluisterboot een goed gevulde knapzak mee en als afsluiting een BBQ met goede kwaliteit vlees. Er was rekening gehouden met de aanvraag van de dieetwensen. Wij waren met een groep jongeren tussen de 16 en 18 jaar. Dit uitje is zeker aan te bevelen.
Prima verzorgd. Vriendelijke bediening.Goede gids bij de rondvaart
Fantastisch geregeld, we hebben met elkaar een prachtige dag gehad.
Ik vond de prijs-kwaliteit verhouding heel goed.
De contacten met het restaurant waren heel goed. zowel per mail als op de dag zelf.
De ontvangst met alles erop en eraan was prima geregeld. Dat gold ook voor de borrel en het diner. Een prima diner.
Een goed verzorgde familiedag met punteren, puzzelen , picknicken en pimpelen gehad omgeven door een vriendelijke bediening en afgesloten met een boven gemiddeld verzorgd dinee.
Het was super. Wat een verzorging vanuit het restaurant. Een fantastische knapzak een voortreffelijk bbq aan onze wensen aangepast. Hartelijk dank voor het personeel van het restaurant.
Ook bij Broers werden we hartelijke ontvangen en geholpen bij onze punterpuzzeltocht. Heeeeel veeeeel dank. Wij als opa/oma met kinderen en kleinkinderen hebben genoten.
Prima arrangement. We hadden een familiedag, deelnemers van 64 tot 83 jaar.
Leuke ontvangst, prima eten en drinken, goede gids en tot slot een heerlijk menu.
Allen hebben genoten.
Erg geslaagd! Personeel van het restaurant is zeer behulpzaam geweest en heeft bijgedragen om onze dag vlekkeloos te laten verlopen!
goed verzorgd en uitdagend arrangement
13 personen in de leeftijd van m9 - 77 jaar hebben enorm genoten van dit dagje uit. Voor de kinderen was er genoeg om lekker bezig te zijn: punteren, aquabubbelen, speeltuin en de ouderen konden ongestoord van hun rust genieten. De weersomstandigheden waren voor ons ideaal: droog en niet te warm. De vriendelijkheid en bereidheid mee te denken vielen ons op en we zijn dan ook al volop bezig met mondreclame!!
De soep vond ik te zout, en de gehaktballetjes nep. Het toetje teveel slagroom, dat overheerste enorm. De zalm en varkenshaasje heerlijk.
De tocht was heel mooi, maar ontzettend zwaar maar dat was door onwetendheid van ons. Volgende keer een motortje erop, kunnen we meer om ons heen genieten.
Het was een fantastische dag.
Lekker eten, prima verder georganiseerd.
Een punt van kritiek: te weinig vocht bij de picknic - we waren allemaal op het water uitgedroogd en er was geen mogelijkheid om ergens extra vocht te kopen.
super gezellige dag gehad met onze familie dag goed geregeld het arregement ,
alleen hadden we niet in de gaten dat we zelf moesten punteren maar na enig slikken ging ons dat goed af , het eten en drinken prima verzorgd en het personeel super vriendellijk en behulpzaam en wij zijn grote eters in de familie en prijs en kwaliteit super heb zelfs geen commetaar gehad van familie dus dikke prima en voor een herhaling zekers met vriendelijke groet Familie Doetjes.
Eindelijk was de dag aangebroken dat we van ons arrangement gebruik konden maken.
Als eerste zat het weer ons ontzettend mee dat was het eerste pluspunt.
Toen we bij het restaurant aan kwamen zijn we vriendelijk ontvangen en kon onze dag beginnen.
Na een kop koffie met gebak onderweg naar onze bootjes met voor iedereen een goed gevulde lunchpakket.
Na een leuke puzzeltocht door giethoorn weer richting het restaurant waar we heerlijk in de zon op het terras hebben gezeten.
Waarna we heerlijk hebben genoten van ons drie gangen menu dat uitstekend was verzorgd.
Zijn wij met een uitstekend tevreden gevoel huiswaarts gegaan.
Hartstikke leuke dag gehad met goede vriendelijke bediening. Het eten was goed. Het personeel zorgde er voor dat we het goed naar de zin hadden.
Erg goed. BBQ was echt super geregeld en beslist niet te weinig.
Erg leuk arrangement. Ik zou het iedereen aanbevelen. We hebben een ontzettend leuke dag gehad en lekker gegeten. Erg netjes verzorgd!
een goed verzorgde en leuke dag
Prima verzorging . Restaurant en eten drinken uitstekend! minpuntje was dat we erg graag buiten wilden zitten omdat het mooi weer was. Dit was niet echt mogelijk omdat wij een dinner gereserveerd hadden. Het personeel deed nog wel een poging om dit buiten te verzorgen maar uiteindelijk in overleg toch voor binnen gekozen. Ander punt is dat de afstand van en naar het bootjes verhuur erg ver lopen was voor mijn vader die slecht ter been is. Gelukkig had hij een goeie dag en ging dit goed. Volgende keer kiezen we liever voor boot met motortje i.p.v. punteren. Veel plezier gehad met punteren maar qua afstand wel vermoeiend. Verder zeer geslaagde dag waar wij met plezier op terug kijken.
ondanks harde wind en regen hebben we een fijne fam.dag gehad, de verzorging was klasse. zullen dit zeker aan bevelen bij onze kenissen.
Het was echt goed verzorgtvoor herhaarling vatbaar.
Nogmaals onze dank er voor het club je van Haywood
We hebben ondanks het koude weer, een mooie dag gehad. Prima lunchpakket, goed eten , goed georganiseerd en erg vriendelijk mensen.
Het personeel van het restaurant heeft ons een fantastische dag bezorgd. Zeer attent, flexibel, uitstekende maaltijd en vriendelijk in de omgang. Wat ons betreft kon het niet beter.
Met vriendelijke groet, Ton Overbeek
Leuke dag, jammer dat het weer niet mee werkte. Konden vanwege de regen niet punteren. Rondvaart was leuk. Bedienend personeel was erg aardig. Mooie plaats.
We hebben ontzettend genoten van dit goed georganiseerde uitje.
uitstekend verzorgt, goed restaurant leuke rondvaart met fijne en goede
picknik met goede uitleg van de schipper over het natuur en rivieren gebied.
kortom fantastisch. Leuk plaatsje Giethoorn aanbeveling waard.
Goed bereikbaar, vriendelijke mensen, alles is bespreekbaar, oplossingsgericht, uitstekende BBQ, zeer uitgebreid lunchpakket! Geslaagd uitje!
Goed en rijkelijk arrangement. Fijne ontvangst ondanks de drukte vanwege het mooie weer. Leuk met knapzak voor onderweg in de fluisterboot en teveel vlees bij de BBQ.
chapeau!
Prima geregeld. Zeker aan te raden
Wij zijn zeer tevreden over het arrangement, vooral de tocht met de fluisterboten.
Mede door het goede weer was het restaurant wel erg vol.Uitbreiding?
Was allemaal goed geregeld.
Ons dagje Giethoorn was prima georganiseerd.
Heel erg genoten, ondanks de buien hebben we een perfecte dag gehad. Mede door de zeer gastvrije ontvangst en aandacht van de eigenaar. Is zeker voor herhaling vatbaar
Prima ontvangst met koffie en appeltaart. een zeer geslaagde trip met een fluisterboot gemaakt en s avonds een prima diner gekregen en ook het personeel krijgt een pluim voor hun bediening
We hebben een fantastische dag gehad.Alles was tot in de puntjes georganiseerd!
De knapzak was zeer uitgebreid en de BBQ op het einde prima verzorgd.
Een klein minpuntje: van het restaurant naar punterverhuur was best een eindje lopen.
Hallo, we hebben een leuk familiedagje uit gehad bij jullie het was prima verzorgt. Het was jammer van het weer, maar daar kan niemand wat aan doen. gr van fam. Jeuring uit Emmen
Het uitstapje was een groot succes. Er werd heel goed rekening gehouden met de mensen die een dieet hadden. Het diner was 's avonds lekker en goed verzorgd. Het was echt een dagje uit.
Onze bewoners hebben genoten, en de begeleiding ook! Leuk en gezellig bedankt.
Een goed georganiseerd arrangement. Alles was aanwezig. Goed gevulde knapzak (lunchpakket), leuke puzzeltocht en lekker gegeten in het restaurant. Ik zal dit zeker benoemen bij vrienden als een leuke optie om een dagje uit te gaan.
Zeer geslaagde dag! Het mooie weer was extra. De puzzeltocht geeft informatie over Giethoorn en het knapzakje is goed gevuld, verdient na het punteren!Lekker rond snuffelen in de verschillende winkeltjes en als afsluiter een heerlijk 3 gangen menu!
Mooie dag in mei, behalve de zon, heeft het varen met een punter met stokken, heeft ons ook de nodige zweetdruppels gekost. Uitstekend geamuseerd. Personeel erg vriendelijk! Wat ons betreft een echte aanrader!
Leuke dag uitstekend eten en prettige bediening.
Wij hebben gepuntert met 11 personen, daarna het meer over gezeild om op het eiland onze knapzak - die overigens goed gevuld was - te verorberen. Ook het diner was prima verzorgd. Wij raden iedereen aan Giethoorn zeker een keer op deze manier te bezoeken.
Wij hebben optimaal genoten van deze mooie, gezellige en prima verzorgde dag.
Leuke ontvangst, de "goedgevulde" knapzak doet zijn naam eer aan, mooie boottocht en ook de barbeque was toppie op een erg mooi locatie. Kortom, een echte aanrader!
Zeer geslaagd, betaalbaar en een ieder aan te raden. Al viel het punterren niet mee.
Het was een geweldige dag. goed georganiseerd. Vriendelijke mensen en niets was te moeilijk. Het weer was uitstekend wat ook een grot rol speelt op een dag als deze.
Wij hebben een ontzettende leuke dag gehad,het eten was ook goed.
Gelukkig was het mooi weer.
Dit gaan we zeker nog een keer doen.
Jammer dat voor de bootjes een flink stuk moesten lopen. Voor de "ouderen" onder ons was het net iets te ver.
We hebben met z'n allen genoten van een zeer goed verzorgd/georganiseerd combinatie- arrangement in Giethoorn.
prima uitstekende rondvaart. Interessant door de natuurinformatie.
prima service m.b.t. de wijzigingen die we meermaals moesten doorgeven i.v.m. familie-omstandigheden.
Povere lunch. Middagprogramma hadden we geannuleerd. Werd goed op gereageerd.
Hele gezellige dag,jammer dat het s morgens regende, maar het eten en drinken is Giethoorn was prima!
Ook prima vermaakt op de bowlingbaan en het diner in Zwartsluis krijgt van ons een tien!!
Zondag 15 augustus 2021 ons familieuitje gehad in Giethoorn-Zwartsluis. In een woord "geweldig". Alles goed geregeld! Bedankt!
erg leuk uitje, waarbij je de hele dag bezig bent. Goed eten en zeer vriendelijke mensen.
Goed verzorgd, alleen jammer dat niet vermeld werd dat Zwarte Water ook hotel is. Hadden we kunnen overnachten.
Het is een geweldig arrangement iedereen was zeer tevreden.
Een hartelijke ontvangst, een vriendelijke schipper met een mooi en goed verhaal dat bij onze interesses aansloot. Daarna de sfeer geproefd van toeristisch Giethoorn. Ook bij de bowling een warme ontvangst, goede uitleg. Tot slot een heerlijk pannetjes diner, met naast het vlees lekkere groente, warm en koud.
Mooi dagje, goed verzorgd en afwisselend.
HET WAS EEN GEWELDIGE UITJE
Een mooie ervaring via een geweldige organisatie.
Alles was tot in de puntjes verzorgd. Geen moeite was te veel om het ons naar de zin te maken. Een groot compliment voor het personeel van het restaurant die ons buitengewoon in de watten heeft gelegd. (eten - glutenvrij - dit spontaan melden aan volgende restaurant).
En tenslotte een pluim voor degene die verantwoordelijk was voor het weer !
Kortom een aanrader van de bovenste plank.
De gehele dag bezig voor relatief weinig geld. Geweldig en aan te bevelen.
Het was weer fantastisch ben nu voor de vierde keer met een groep geweest. Hebben verschillende arrangementen gedaan. Iedereen was zeer tevreden het zal zeker niet de laatste keer zijn. Vriendelijke groeten
An de Jong
De hele familie heeft genoten van deze dag. Alles was goed geregeld zoals we hadden afgesproken.
We hebben een heerlijke en gezellige familiedag gehad.
leuke dag gehad.
alles prima geregeld
Het is voor ons een onvergetelijke dag geworden.
Het hele arrangement was perfect.
kinderen en klein kinderen hebben zich uitstekend vermaakt.
Houden zo.
Keurig verzorgde dag, ik vind het alleen jammer dat je voor 10 personen moet betalen als je met 9 personen komt.
Fijne dag gehad zowel jong als oud heeft genoten. Prima omgeving en schitterende natuur. Alles was keurig verzorgd.
De hele groep, 11 personen (10x 53 -64 en 1x 90 jaar), is zeer tevreden over de invulling van deze familiedag. Alles prima verzorgd, vriendelijke medewerk(st)ers en alles precies goed getimed (met gratis mooi weer).
Voor herhaling vatbaar, ondanks minimaal 3 uur reizen.
Arrangement Giethoorn
Een volledig verzorgde dag, eenvoudig en in een handomdraai geregeld.
Geselecteerd voor een familieuitje.
Mooie omgeving, vriendelijk en behulpzaam personeel, prima en ruim voldoende eten.
Uitstekende prijs-/kwaliteitverhouding, ongelooflijk dat je het hiervoor kunt aanbieden.
Zeer aan te bevelen.
goed verlopen, goed geregeld en gezellig uitje!
Alles was super verzorgt. Vriendelijke bediening,alle lof!
Een aanrader.
de soep had een voetbadje dat was een min puntje er stond soep in de schotel verder was alles prima.
Prima dag, alles was goed geregeld, en lunch en diner waren super!
Perfecte dag, prima eten, leuk en gevarieerd programma en vriendelijke mensen. In één woord TOP.
Uitje giethoorn-zwartsluis is een heel leuk uitje alleen jammer dat we geen mooi weer hadden dan hadden we nog meer van de rondvaart kunnen genieten
Ik spreek ook namens de 15 andere dames .Het was het derde arrangement bij jullie en het was fantastisch. Iedereen heeft het erg naar de zin gehad. Het zal zeker niet de laatste keer zijn geweest. Er zijn nog veel mogelijkheden dit was precies goed ook omdat er dames bij zijn die niet zo goed meer lopen. Nogmaals we zijn zeer tevreden . We geven hiervoor een hele vette 10
Vr gr An de Jong
We hebben een erg leuke dag gehad.
Jammer dat het best lang duurde voordat we de lunch kregen..
we zaten met 6 hongerige kindjes aan tafel. mijn mening is dat het best al klaar kon staan omdat ze wisten hoelaat we kwamen. Verder was het heel goed. we zijn dik tevreden.
Wij hebben een prachtige dag gehad, alles tot in de puntjes verzorgd, echt heel goed en het moet gezegd worden, we hadden een zeer goede bondgenoot aan het weer.!!
WE KUNNEN en zullen dit in onze kennissenkring aanbevelen.
Succes verder en ga zo door.!!
Alles keurig geregeld. Zeer goede prijs-kwaliteit verhouding: veel voor niet te veel geld
We hebben enorm genoten van ons familieuitje naar Giethoorn en Zwartsluis. De ontvangst met koffie en gebak bracht ons meteen in de stemming. De bootocht door Giethoorn en omgeving was niet alleen leuk, maar ook leerzaam. Onze stuurman wist veel te vertellen over de geschiedenis van het gebied ,maar ook van de flora en fauna.
Na de bootocht kregen we een uitgebreide lunch voorgeschoteld. Na de lunch vertrokken we naar Zwartsluis. Hier konden we een uurtje bowlen.Aansluitend volgde het pannetjesdiner. Een uitgebreid diner waar we allemaal enorm van hebben genoten.
Een fijne dag en het geld dubbel en dwars waard.
Wandelgroep met 13 personen uit Zwolle, hebben deze dag prima naar het zin gehad,het personeel was zeer vriendelijk ,had vergeten te melden ,dat er een suiker patiient bij was ,maar die kreeg een lekkere kop koffie dus de service was prima.
Zeer geslaagd dagje uit. Arragement Giethoorn-Zwartsluis is zeer aan te bevelen.
De omgeving is mooi.
Waterrijke buurt met vele bruggetjes.
Personeel is zeer klantvriendelijk en behulpzaam.
Prijs/kwaliteitverhouding is prima.
Eten en drinken is goed en erg lekker.
Het arrangement boottocht, lunch en uurtje bowlen en 3 gangen diner was perfekt. zeer vriendelijk personeel, wijziging was mogelijk. de omgeving van giethoorn heeft een zeer aparte uitstraling. de prijs kwaliteitverhouding was erg goed. al met al een geweldige dag uit met mijn partner en twee oudere zonen, we hebben genoten!!
Wij hebben een hele mooie dag gehad. Alles was perfect in orde.
Een gewldig goed verzorgde dagtrip voor jong en oud.
We werden hartelijk ontvangen en uitgezwaaid.
En in de tussentijd verwend met lekker eten.
Perfect geregeld. Heerlijke koffie groot stuk gebak, een ontspannen boottocht, gezellige gids, zeer goed verzorgde lunch! Giethoorn genoeg tijd om rond te neuzen. Bowlen lekker actief en het pannetjes diner weer heerlijk. Een heerlijke dag!!!
Wij zijn zeer tevreden over ons dagje uit. Erg fijn dat wij terug kunnen kijken op zo'n leuke dag. Je bent nl. maar één keer 25 jaar getrouwd in je leven!
Het was een heel verzorgde dag en we hebben er allemaal heel erg van genoten.
We komen zeker nog es terug.
Bedankt.
Dick Weya Nina en Eva Gerritsen
We hebben en erg leuke familiedag gehad/ alles goed georganiseerd en op elkaar afgestemd. Zeker de moeite waard om zoiets weer eens via jullie te organiseren.
Geweldig arrangement, zijn met een groep van 22 personen (jong en oud) geweest en er was voor elk wat wils. Mooi weer, geweldige omgeving, hartelijk en vriendelijk personeel en heerlijk eten.
M.a.w. een prachtig uitje en zeker voor herhaling vatbaar.
Wij hebben een fantastische dag gehad. Het was goed georganiseerd en iedereen was erg vriendelijk.
Na het bowlen wilden we graag een half uur later eten en nog even genieten van het zonnetje. Ook dat was geen probleem.
We hebben genoten!
We hebben een super leuke dag gehad! Perfect
Koffie en gebak en koffietafel ruim voldoende. Werd wel heel erg gelet op het goede aantal kopjes koffie bij ontvangst. Dinerbuffet in Zwartsluis was super. Zeer zeker een aanrade om nog eens te doen.
We hebben een prima dag gehad,gelukkig ook mooi weer, lekker eten en mooie locaties.
doen we nog eens over.
gr yolanda
Prima verzorgd ,vriendelijk personeel op allebij de locaties.
Voor herhaling vatbaar
Alles was keurig verzorgd ,eten was lekker.
En het weer werkte mee. Was een fantastische dag.
Geweldige dag. Vriendelijke ontvangst, heerlijke koffietafel en een voortreffelijk diner.
Ook de boottocht en het bolwen waren een succes.
Dit arrangement is een aanrader.
Vriendelijke groeten Wietse Zeevat
Wij hebben een geweldig mooie dag gehad in Giethoorn en Zwartsluis. Klasse.
Fam. Vriend.
Prima verzorgt,heel fijne dag gehad met zussen schoonzussen, voor herhaling vatbaar.
Het goed geregeld vriendelijke mensen
Prima dag en prima geregeld. Ontvangst, contact met de uitbater, alles volgens afspraak. Leuke knapzak met etenswaren voor een ieder en ook prima barbecue.
Goede en ontspannen bediening en sfeer bij het restaurant.
Enige wat je vooraf zou kunnen melden is dat je voor het punteren 10 minuten moet lopen naar de locatie (fluisterbootjes niet), evenals voor het handboogschieten. Met onze grote groep van 76 mensen is ons uitje als zeer positief ervaren.
Mooie goed verzorgde dag gehad in Giethoorn. Ouderwets punteren (schijnt bijna niet meer te worden gedaan door de bezoekers, maar is echt van toegevoegde waarde) mooie fietstocht door de omgeving. Het prachtige weer droeg ook bij aan een geslaagde dag, maar desondanks keek iedereen heel tevreden en voldaan terug op de dag.
Wij vonden het een super gezellige dag die goed verzorgd was. Wel hadden wij de buitenactiviteit wat langer willen doen. Dit was erg kort en het zou fijn zijn geweest als er in de advertentie vermeld zou staan dat het een fietsroute was van 20 km. Hier hadden wij geen rekening mee gehouden. Voor sommige was dit te ver. Iedereen was zeer vriendelijk en behulpzaam. De knapzak was rijkelijk gevuld en het 3 gangen menu was heerlijk. Echt een aanrader
We hebben erg genoten! Alles was perfect geregeld en het eten bij het restaurant was heerlijk! We komen zeker nog een keer :)
Onwijs fijne en verzorgde dag gehad, goede prijs kwaliteit verhouding. We hebben 1 tip, een afval zakje meegeven bij de boerenzakdoek picknick.
een geweldige dag gehad
Bij aankomst netjes ontvangen, koffie met appeltaart gehad. Lekker. Daarna met een fluisterboot rondgevaren. Moesten wel even wachten, totdat we een boot, maar dat deerde ons niet! Picknickmand met lekkere dingen meegekregen. Mooie route gevaren.
Daarna wat gedronken en de fietsroute gestart. Onderweg boogschieten en weer genieten van de omgeving. 's Avonds een lekker 3-gangen diner gehad als afsluiting van een mooie dag.
Alleen jammer, dat de laatste bus op zaterdag om 19.10 uur al ging. Dit was het enige minpuntje.
een zeer goede en verzorgde dag wij hebben met onze duitse GASTEN GENOTEN
GOED VERZORGD EN GOED ETEN NA AFLOOP
WAT BETEFT NOGMAALS BEDANKT
Wij hebben een heerlijk dagje Giethoorn gehad met zussen en schoonzussen!!
Ze vonden het allemaal heel leuk
Uitje was goed verzorgd. Het heeft ons werkelijk aan niets ontbroken.
Enige minpunt was de fietsen. We hadden een week tevoren gevraagd om 2 fietsen met elektrische ondersteuning, maar die waren er niet. Van een van de kinderfietsen was de voorband nagenoeg leeg. Dit is uiteraard in overleg goed opgelost en konden we gaan fietsen. Helaas kregen we na ca. 15 minuten een lekke band. Ook dit werd opgelost door het brengen van een andere fiets.
Jammer van de rijwielproblemen verder een grandioze dag.
Gevarieerd en geschikt voor alle leeftijden en daardoor erg geschikt voor een familiedag.
Wij waren met het volleybalteam een dagje uit in Giethoorn.
Wij hadden een arrangement geboekt van varen fietsen boogschieten en eten.
We hadden geluk dat het fantastisch weer was en hebben allemaal erg genoten van deze goedverzorgde dag.
Netjes geholpen.
bij iedereen aan te bevelen het was super we hebben met onzo vrienden cjub een prachtige dag gehad ...super!!!!!!!!!!!!!
Het was echt een heerlijke dag en erg goed verzorgd. Het handboogschieten vonden we wat kort. Het diner was echt geweldig.
we hebben een leuke familiedag gehad!!
goed verzorgd
Hebben een fijne dag gehad ,hadden geluk het weer was prachttig in vergelijking
met wat voor zomer we gehad hebben.
Erg Leuk om te doen arregementen zijn goed georganiseerd
zeker aan te raden!!
Afgelopen vrijdag een teamuitje van de GGD gehad geheel verzorgd. We hebben het goed naar onze zin gehad en vonden het geheel erg goed verzorgd, georganiseerd en het personeel erg aardig!
Echt een dagje uit, waarbij alles tot in de puntjes geregeld en verzorgd was. Personeel van het restaurant is zeer klantvriendelijk en de lunch en het diner waren top!!
Echt een aanrader en voor ons voor herhaling vatbaar!
Team Parkwijkschool
deze dag is uitstekend verlopen zelfs het weer kon ons en de bediening en organisatie niet stuk krijgen uitstekend geregeld en lekker gegeten.
Ontzettende leuke dag gehad,alles heel goed georganiseerd door jullie.
Vriendelijk personeel,eten was erg goed dus het is een aanrader aan iedereen.Dat ga ik ook zeker doen naar de mensen toe.Dus mijn cijfer is een 10.
gr Brigit Deutekom
Vrijgezellen dag beleeft in Giethoorn. Het was erg geslaagd mede door de solextour door de omgeving. zeer goed georganiseerd en het eten was de hele dag erg goed verzorgd. zeker voor herhaling vatbaar!
Bedankt voor deze onvergetelijke dag.
Arrangement schot in de roos, alles was perfect geregeld we hebben enorm genoten!
Een volledig verzorgd leuk dagje uit.
Op korte termijn geboekt en toch alles tot in de puntjes verzorgd door alle betrokkenen (restaurant, bootverhuur en de buitenactiviteit organisatie). Een prima dag gehad en uiteraard genoten van het weer.
Wij hebben slechts een paar dagen ervoor dit arrangement geboekt, maar alles was perfect geregeld. Fietsen door het centrum wat af en toe bijna niet te doen. Ook met kleinere kinderen zeer de moeite waard
Wij hebben genoten van ons dagje uit in Giethoorn. De ontvangst bij het restaurant was gastvrij. We hebben genoten van de omgeving. Als afsluiting een heerlijk diner! Prima allemaal! Hartelijk dank aan de medewerkers van het restaurant.
ontvangst was goed, knapzak was rijkelijk gevuld, diner was uitstekend, personeel vriendelijk en het weer was voortreffelijk :-) kortom gewoon een geweldige dag.
nogmaals hartelijk dank.
Het was prima. Mooie dag geweest.
De hele dag was erg goed verzorgd. We hadden een meer dan goed gevulde knapzak mee.
En het diner s'avonds was erg lekker en verzorgt. Een echte aanrader en dat voor maar 65,- Toppertje.
Onze familiedag in Giethoorn was geweldig. De ontvangst heel hartelijk, de dag verzorgd door heel vriendelijke en behulpzame mensen. Absoluut een aanrader!!
Dit was een geweldig teamuitje, We werden gastvrij ontvangen en de dag was prima verzorgd, het programma was goed gevuld en zeker voor herhaling vatbaar!! En niet te vergeten het heerlijke lunchpakketje in boerenzakdoek!
Mooie en fijne dag gehad met ons groepje.
Alles netjes geregeld.
Alleen jammer dat het buffet eten pas vanaf 20 personen kan.
Aardig en net personeel wat alles verder netjes regelde.
Zeker een aanrader als u eens een dag wat leuks wil gaan doen.
Hartstikke leuk om als dagje met de familie te doen, voor zowel kinderen als volwassenen; goed verzorgd, afwisselend programma en uiteraard leuke omgeving.
Het was een zeer geslaagde dag, eerst even kop koffie/thee met een heerlijk stuk speculaas, daarna de rondvaart wat ook erg leuk was. En toen we terug kwamen was daar de high tea. Wat was dat fantastisch, zoveel. We hebben er de hele dag op kunnen teren. Echt een aanrader
Alles was prima alleen het warme gedeelte stelde niet veel voor kunnen ze beter meteen erbij doen.
Verder was het wel goed
Heel goed verzorgt. Wij hebben genoten . Bediening was in orde. De rondvaart ook
Heerlijk dag gehad, ontvangst supervriendelijk en uitstekend verzorgd. Schipper op de boot was vrolijk en vertelde een hoop, bij aankomst tijd om nog even zelf naar kern te lopen voor wat extra foto's. Bij terugkomst restaurant heerlijke high tea gehad, alles net zo vriendelijk en gemoedelijk. Stelden zelf voor om bakje voor restanten zodat we die nog mee konden nemen.
Wij hebben het heel leuk gehad alles was naar wens
Heerlijke dag gehad in Giethoorn! Leuke rondvaart door het oude dorp en aansluitend een goed geregelde High tea in het restaurant gehad.
Mooi weer een heerlijke high tea en een leuke rondvaart, alles goed verzorgd en zeker het geld waard.
Was een topdag
Alles was goed geregeld, leuke schipper en de high tea achteraf was heerlijk.
Hele goed verzorgde Hightea
Veel keus
Mooie en interessante boottocht en heerlijke high tea! Daarbij was de ontvangst prettig en heel fijn dat we zelf mochten bepalen hoe laat we konden beginnen aan de high tea, waardoor we eerst een fijne wandeling hebben kunnen maken. De zon gaf deze dag een gouden randje. Aanrader!
Super leuk arrangement. Heel goed verzorgd
Alles was prima verzorgd
Ruime parking
Heerlijke hightea
Vriendelijk personeel
Was geweldig. Mooie rondvaart en fantastische high tea
Het geheel was prima geregeld. Ook de zorg om onze moeder met rolstoel en al in de rondvaartboot te krijgen geen heel zorgvuldig. De high tea was heerlijk.
Het was gewoon goed. Goed geregeld, hele aardige mensen en goede service op de locatie. We hebben genoten!
Goed verzorgd, vriendelijk personeel.
high tea in 3 rondes doen. eerst hartig, dan warm, laatste zoet
Prima verzorging en vriendelijk personeel.
Acceptabele prijs.
Fantastische high tea. Alles was tot in de puntjes verzorgd. Uitstekende bedienihg!
Het was goed verzorgd. Vriendelijk personeel. Een beetje lang wachten op de koffie bij aankomst de meeste hadden een lange autorit achter de rug en het was erg warm.
Fijn opgezet concept, bij aankomst een kop thee of koffie met wat lekkers, leuke boot tocht met gids, en daarna de lekkere high tea! genoeg keuze!
Was allemaal prima verzorgt
het was goed verzorgd en het was een leuke dag
Goede ontvangst, mooie tocht gevaren en een zeer uitgebreide en overheerlijke high_tea gehad!!
Heerlijke High Tea vriendelijke bediening zeker voor herhaling vatbaar een aanbeveling
Leuke familie dag. Heerlijke high tea
Goede service, fijn personeel, gevarieerd assortiment, heerlijk!
Prima ontvangst met koffie en de high Tea was zeer uitgebreid en vooral heel veel . Mooie tocht door het natuurgebied en Giethoorn zelf . Aan te bevelen
Alles perfect geregeld. High tea zeer uitgebreid en heel goed verzorgd
We hebben genoten van de high tea en de rondvaart. Zeker een aanrader!
Het was een heel fijn arrangement. Mooie rondvaart en heerlijke lekkernijen bij de high tea!
Goed verzorgd boottocht en High Tea arrangement.
Prima geregeld. Voldeed helemaal aan onze verwachting.
Het was een prachtige en feestelijke dag! Na een mooie rondvaart, volgde een heerlijke wandeling met als afsluiter een super lekkere High Tea!
Was erg leuk en erg lekker eten!
Heel vriendelijke ontvangst, alles stond al klaar, we konden zo aanschuiven. Daarna een fantastische boottocht van 2 uur, met een geweldige schipper/verteller! De Hifh Tea was uitstekend verzorgd. Complimenten, we hebben genoten.
Wij hadden een enorm leuke gids. Hij vraagt wel op een creatieve manier fooi. De high Tea was super, maar erg veel. Gelukkig krijg je een doggie bag mee voor alle hapjes die je niet op krijgt, zodat je het later op kan eten.
Heerlijke hihg tea met verschillende soorten zoete en hartige dingen. Zeer uitgebreid en meer dan genoeg voor iedereen, echt een aanrader!
Heel gastvrij ontvangen, lekkere high tea en een leuke rondvaart!
Prima verzorgd,fijne bediening,alleen ruimte boot wat klein (krapjes)
Op het laatste moment nog kunnen reserveren ... Het was erg leuk en de high tea was hartstikke goed verzorgd!!!!
Het was super lekker allemaal maar na de eerste plateu zaten wij erg vol en kwam er nog een bord met warme hapjes veelste veel en niet alles op kunnen eten wat natuurlijk erg jammer is omdat je er ook voor betaald verder een leuk dagje incl boottochtje
We hebben een 2 uur durende rondvaart gehad en daarna high-tea. Het was echt geweldig. De schipper gaf goede uitleg en was zeer aardig. De high-tea was heerlijk en veel te veel. We werden goed ontvangen en alles ging er heel erg ontspannen aan toe. We hebben echt genoten!
Goed geregeld! Op locatie zeer vriendelijk personeel. Wij hebben genoten!
Heel leuk arrangement.
High tea ging wat chaotisch omdat het vreselijk druk was in het restaurant
Boottocht erg leuk.
Leuke familiedag gehad in Giethoorn. Natuurlijk speelde het weer ook mee, zonnig en warm. Vlotte bediening bij het restaurant en zeer uitgebreid High Tea arrangement. Echt een aanrader !
Wat een heerlijke dag hebben wij gehad! Echt een verwennerij!! Superleuke mensen met een oprechte interesse die een bezoekje omtoveren tot een herinnering om nooit meer te vergeten!
alles prima in orde ,misschien iets teveel
Geweldige dag gehad, en een heerlijk High Tea mogen genieten.
Goede ontvangst. Boottocht prima met kapitein Jan. High tea was voornamelijk vegetarisch, terwijl er maar 5 vegetariërs bij de groep van 23 waren. Entourage verder prima. Bediening prima.
high tea uitgebreid en rondvaart
alles was heel goed geregeld de ontvangst en high tea bij dit gezellige restaurant was perfect.
even als de rondvaart.
wij hebben een hele gezellige dag gehad . Goed geregeld overigens Recreatief.nl !
We hebben een héérlijk verblijf gehad in een gezellig ruim vakantiehuis
High-tea van dit restaurant was heerlijk en zeer uitgebreidt. het restaurant heeft een super ligging, een openbare parkeerplaats ligt op ca. 100m lopen. Prima service en wat heel fijn was dat onze trouwe viervoeter ook welkom was. Het is voor ieder een aanrader om bij dit restaurant te gaan eten/drinken in combinatie met een heerlijke boottocht door Giethoorn.
Is zeer zeker voor herhaling vatbaar!
de boeking via recreatief.nl verliep super, prettig contact.
Goedemiddag
Super gezellige rondvaart gehad.
Zeer vriendelijke meneer die de rondvaart deed.
Na 2 uur van boord voor een heerlijke high tea.
Was super en zeer uitgebreid.
Tot slot gewoon een zalige dag gehad in het mooie Giethoorn.
Een aanrader dus en wat is Nederland toch mooi.
Hartelijke groeten Elske Lammers
Was hartstikke leuk en we boften met het weer!
Mensen in het restaurant ook heel vriendelijk en alles werd keurig aangegeven en geserveerd.
Gaan we zeker vaker doen!
Prima in orde!
Heerlijke high tea gehad. Vriendelijke bediening.
High Tea was voor onze groep te veel.
Zonde dat we toch het een en ander moesten laten staan.
Dit dagje uit was buiten gewoon goed.
Wij hebben hier geen opmerkingen over.
Het ontvangst was goed en we werden goed geholpen, de rondvaart was erg leuk en interessant en de high tea die we aansluitend gedaan hebben was goed verzorgt en erg lekker
Gezellig om met een groep te doen. Rondvaart met leuke uitleg over giethoorn en hele uitgebreide high tea!
Prima geregeld, gemoedelijke sfeer en voor herhaling vatbaar
Leuke vaartocht en een goed verzorgde high tea
Iedereen is vriendelijk en gastvrij!
Ondanks de drukte wegens het mooie weer kan ik terug kijken op een zeer geslaagd evenement t.g.v mijn 65e verjaardag! Super bediening een heerlijke High Tea en een prachtige boottocht over het water.
Het regelen ging erg makkelijk en het was een leuk uitje.
Dank voor de goede voor ontvangst in het restaurant, boottocht en zeer uitgebreide High Tea.
Ook namens onze Amerikaanse vrienden.
Het geheel was goed verzorgd
Het arrangement was goed. Voldoende te eten en goed verzorgd. Jammer dat de rondvaartboot met lift weg was, maar de heren hebben de rolstoelen in de boot getild.
Wij waren met 20 personen en iedereen was zeer tevreden.
We waren eerder aanwezig maar dat was verder geen probleem. We kregen gelijk een kop thee aangeboden en er werd ons verder verteld over het verdere programma. Het was erg druk in het restaurant maar ze bleven de drukte de baas. Het was een verjaardagscadeau voor mijn moeder en we hebben het ontzettend naar ons zin gehad. Ook de communicatie via recreatief.nl verliep keurig. Allemaal super.
Goed georganiseerd high tea erg lekker zeer uitgebreid.
Zeker voor herhaling vatbaar.
De schipper op de rondvaart wist uitstekend te vertellen over Giethoorn en de historie daarvan.
De high tea was voortreffelijk en zeer uitgebreid en gevariëerd.
mooie dag in Giethoorn
Goede prijs-kwaliteit verhouding.
Gemoedelijke rondvaart (gelukkig overdekt en beschut want ijzig koud buiten) en heerlijke High Tea !
Het was geweldig echt waar. Toppie ga jullie zeker aanbevelen.
De ontvangst was goed, vriendelijk personeel. Eigenlijk heb ik er niets op aan te merken. Het was allemaal prima voor elkaar. Ruime sortering van zoete en hartige dingen. Zelfs nog een warm hapje erbij. Alleen jammer dat de thee wat standaard was.
De indruk was erg goed. De omgeving heel erg mooi. Hele mooie waterrijke groene omgeving. Personeel was erg aardig en behulpzaam en gastvrij. Prijs kaliteit is prima. Het eten en drinken en de sfeer was super. We hebben ontzettend genoten van alles.
Goede service via internet en een geweldige dag gehad: uitstekende gids en een overheerlijke high tea ! Echt een aanrader voor iedereen die Giethoorn wil bezoeken !
Prima arrangement. Heerlijk gegeten. Wij hadden er een vrijgezellenfeest met High Thea.
Voor wie er ook een vrijgezellenfeest houdt en nog niet wil dat het programma bekend wordt gemaakt, dan zou ik het even melden bij de medewerkers. Bij de koffie wordt er heel duidelijk (en netjes ook) uitgelegd wat we die middag gaan doen.
Beetje minder vonden we de rondvaart, die moesten we delen met onbekende mensen. En de man aan het roer was meteen al bokkig toen we met een keppel meiden de boot in stapten. Gelukkig ontdooide de man later iets...
Wij hebben genoten van een fijne dag in Giethoorn, een prima uitleg van de gids op de boot.
Ook de high tea in het restaurant was uitstekend, met een zeer vriendelijke bediening die er voor zorgde dat het ons aan niets ontbrak. Onze dank hiervoor
alles super geregeld.
We hebben een hele gezellige dag gehad. De bediening was prima, de rondvaart erg interessant en de high tea was super. Alleen jammer van het slechte weer, maar zelfs dat was niet echt erg, want de boot was gewoon overdekt. Voor herhaling vatbaar!
Arrangement was super geregeld.
Heel klantvriendelijk en gezellig personeel.
Ik heb al veel High tea's gedaan, maar deze staat vanaf zeker op nummer 1.
Leuke tocht van een uur incl. drankjes en hapjes aan boord.
De hapjes vonden we niet echt geweldig, dat kan beter.
wij vonden de rondvaart prima georganiseerd.het voordeel van de twee uur durende rit met de boot, leerde ons veel over de flora en de fauna in dit uitgestrekte gebied. ook de high tea in het restaurant was goed verzorgd.vlotte bediening
Wij, 4 personen, hebben een ontzettende leuke dag gehad. Leuke boottocht en nadien een goed verzorgde High-Tea. Leuk en aardig personeel. Bedankt Tiny.
We zijn uitstekend ontvangen. Het weer was niet echt mooi maar ik had gebeld en er werd heel netjes uitgelegd
Hartelijke groeten Ineke
Had een high tea arrangement en dit was erg leuk. Boottochtje was gezellig en de high tea was in een woord voortreffelijk !!!!
Wij hebben een hele leuke dag gehad. De rondvaart was geweldig en ook de high tea was goed. Enige opmerking is dat het aandeel hartig bij de high tea wat weinig was en dat het jammer was dat alles in één keer op tafel wordt gezet in plaats van in gangen.
Dit arrangement was bijzonder goed. Voor herhaling vatbaar.
De High Tea was uitgebreid, maar de bediening (verrast door de grote toeloop vanwege het goede weer op eerste paasdag?) was chaotisch en het duurde (te) lang voor dat bestellingen geserveerd werden.
Al met al tevreden.
Super voor elkaar! We hebben er enorm van genoten. Goed geregeld en ook flexibel..
We waren wat later dan geplant, en dat was geen probleem..
Door ijsgang was het niet mogelijk de rondvaart te maken. Alternatief: rondwandeling door het dorp met gids, en bezoek aan het museum De Oude Aarde met deskundige en boeiende rondleiding. De high tea daarna was voortreffelijk verzorgd en zeer smakelijk.
Wij vonden het een zeer geslaagde high tea zeer goed verzorgd en erg lekker.
En heel veel eten super gewoon.
Allemaal lekkere dingen zoet en hartig warm en koud helemaal top.
Kortom het was super bedankt voor de leuke dag.
De high tea was goed. Wij vonden wel dat er teveel zoet bij zat en te weinig hartig we hebben wel om meer hartig gevraagd hebben het ook gekregen.
We konden niet op de afgesproken tijd aanwezig zijn, geen probleem er werd gewacht !
Ook het personeel was erg vriendelijk.
Jullie zijn voor ons een TOPPER!
Wij vonden het een erg geslaagde dag. Ontvangst en bediening in het restaurant waren geweldig. De rondvaart was super. Erg hulpvaardig met het in- en uitstappen in de boot (rolstoelgebruiker). Kortom een echte aanrader.
Ontvangst en rondvaart prima, hoewel de gids moeilijk te verstaan was door het grote aantal mensen dat niet zo stil was...
De high tea was heerlijk. Wanneer iets op was, kon je het opnieuw krijgen. Vrij druk dus gesprek voeren was soms lastig.
Afgelopen zaterdag genoten van een prima high tea. Prijs kwaliteit is heel goed!
Wij hadden een familie dag met een grote groep mensen, het programma high tea inclusief rondvaart was een succes bij iedereen!
Zeer geslaagde familie dag. Alles was prima geregeld en we hebben lekker genoten van de uitgebreide high-tea.
Was prima.
de High tea was goed georganiseerd , was lekker en ruim voldoende.
het enige minpunt vond ik dat de lange tafel eindigde bij de buitendeur waardoor er veel in en uit werd gelopen.
Voor de privecy van ons familiefeest vond ik dit niet prettig.
Heel leuk arrangement. We hebben een leuke dag gehad met de hele familie. Alles prima verzorgd.
Met 17 man high tea en boottocht ter ere van 80e verjaardag:
Oma was blij verrast en zeer tevreden !
Prima voorelkaar!
Was een leuk, groot en goed verzorg huis voor een grote proep
Goede ontvangst door de gastheer zelf. vriendelijke personeel. Het huis was perfect. Alles wat je nodig hebt was aanwezig. Zelf een gezellige terras. De gastheer en zijn crew verdienen zeker een pluim.
alles prima voor elkaar
goed centraal en ideaal voor groepen tot 20 personen
Prima accomodatie in een prachtige omgeving
MVR A.TERPOORTEN
BEDANKT VOOR JE INZET, WE HEBBEN BEDACHT
DE REUNIE TE WAARDEREN MET EEN 8
ZAL IK ME NIET MEER OPWINDEN
EN BIJ EEN VOLGEND EVENEMENT WEET IK JE TE VINDEN
heerlijk vakantiehuis, groot, goed geoutilleerd, , schoon, afgeschermd eigen terras.
Het bijgeboekte dagarrangement Solextoer was prima verzorgd, zeer uitgebreide lunch, heerlijke barbeque!!
Kortom een aanrader voor grote groepen en familieweekenden.
Super gaf omgeving, goed georganiseerd, plus was heel mooie weer !
Erg leuk uitje Goed georganiseerd. Vriendelijke, behulpzame en meedenkende medewerkers.
Leuk personeel, goede communicatie,
Was zeer leuk jammer van de regen maar voor herhaling vatbaar een AANRADER voor iedereen
Top arrangement! Wij hadden heerlijk weer en werden in de ochtend verwacht, lekker rustig, genoeg parkeermogelijkheden. Toen we terug kwamen van het varen in het begin vd middag was het smoordruk. Goed moment uitgekozen dus!
Was heerlijk even samen weg te zijn. Genoten van een lekker kopje koffie met gebak en een stukje varen. Voor onderweg nog een lunch pakketje gekregen. Door dat het nog wat fris was hadden we graag iets van een dekentje gehad. Misschien een tip voor in de toekomst. 😇
Genoten van de fluisterboot, een boot met rugleuging is wel aan te raden voor een 2u durende tocht.
Ontzettend leuke dag gehad met leuke ontvangst en goede lunch.
Boottocht was lekker relaxed en mooie omgeving.
Zeer goed geregeld, misschien een tip, bij vier uur durende vaart, boot aanbieden met kussens
ontvangst was prima, erg vriendelijk. Bootje was schoon en voer probleemloos.
Lunch was leuk in een zakdoek, alleen jammer dat er geen keuze is in de drankjes. Taxi is niet een een drankje voor volwassenen. Maar erg leuke dag gehad!
Was een mooie en bijzondere ervaring om samen op de fluisterboot door Giethoorn te varen. Met een lunchpakket hebben we genoten van de natuur en omgeving. Veel verkeer op het water maakte het een gezellige ervaring. Zeker voor herhaling vatbaar met een groep vrienden of familieleden.
Fantastische dag gehad in Giethoorn! Wij kwamen iets later aan dan gepland, maar dit was totaal geen probleem. Alles was prima geregeld, geheel zoals aangegeven op de website. Zeer zeker voor herhaling vatbaar!
Prima boeking
Het was supper leuk zeker nog een keer groeten emiel
Via internet gereserveerd voor de gehele dag. Perfect geregeld, omdat we een hele dag gingen i.p.v. 2 uurtjes kregen we bij het restaurant een boot met iets meer power, erg fijn. Ook de knapzak met de lunch die we meekregen was prima in orde!
Prachtige plekjes ontdekt, qua service alle lof! Zeker een aanrader en wij komen ook nog eens terug!
We come from Belgium especially for Giethoorn. We had the romantic tips with the Rietsulp. It was fantastic, amazing.
One on the most beautifull place in the world for me and people are so sweet.
We come back for sure
Alles perfect behalve de broodjes van de picnic in die plastiekzakjes waren niet te eten.
Een aanrader. Vriendelijke mensen, leuk bootje, prachtig Giethoorn.
Prima verzorgd arrangement met een super goed gevulde picknick. Heerlijke koffie met groot stuk appeltaart als ontvangst. Het enige was dat op het eind de fluisterboot een heel stuk langzamer ging. Waarschijnlijk was de accu bijna leeg maar dat heeft niks onder gedaan aan ons plezier op het water. Giethoorn is absoluut een aanrader om naar toe te gaan.
Was goed geregeld. Het weer viel tegen en daarom mochten wij, zonder problemen, de fluistervaart omboeken naar een rondvaart met een overdekte boot. Goede service!
Het was een top dag!!!
Goed geregeld, we hebben een leuke dag gehad!
Wij hebben de fluistertocht als zeer leuk ervaren.
De knapzak was goed gevuld en de ontvangst erg hartelijk.
Hele leuke dag gehad en goed geregeld. Heel geslaagd.
Alles goed geregeld
Zeer goed ontvangen in het restaurant, goede en duidelijke uitleg. Kortom een topdag!
Super leuke dag gehad! Echt een prachtig dorpje om doorheen te varen en rond te lopen! Eten was ook heerlijk!!
Het was een fijne dag. De boot, picknickmand en het diner waren prima.
Wij waren met 6 personen. We hebben een heerlijk dagje gehad. De picknickmand was heel goed verzorgd,er ontbrak ons aan niets. Super! Het 3 gangen diner was eenvoudig,maar wel lekker. Het is zeker voor herhaling vatbaar. Groetjes van de club van 6.
Wat een uitkomst, om via recreatief mijn verjaarskado uit te zoeken, voor mijn partner. SAMEN een dagje uit.
Keuze is geworden : Giethoorn.
Ben vriendelijk te woord gestaan aan de telefoon, daarna contact via de mail.
Ik heb inmiddels de kadobon al ontvangen.
Dank jullie wel , voor de goede zorgen.
vr. groeten van DORIEN
Wij hebben een super mooie dag gehad. Het varen met een fluisterboot door de mooie natuur van Giethoorn was helemaal super! En dan ook nog z\'n lekkere picknick mand, met al het lekkers kon het niet meer stuk op het water. Wij hebben ook heel veel geluk gehad met het mooie weer en dat speelt natuurlijk ook mee. Het eten na die tijd bij het restaurant, was ook van prima kwaliteit, en voldoende. Al met al hebben wij twee super dagen gehad in Giethoorn en wij kunnen het iedereen aan raden.
Het aangepaste arangement (ontvangst met thee en gebak, 4 uur varen met picknickmand zonder museum en verrassingsdiner) was prima voor elkaar. We hebben een erg leuke dag gehad! De picknickmand was helemaal te gek! Ik zou het iedereen aanbevelen.
Superdag
Alleen de tijd tussen het fluisterbootje en de borrel is iets te lang
wij hebben een heerlijke dag gehad! alles was goed geregeld en hebben heerlijk gegeten.
Hardstikke leuke tocht, fijne bediening, goed gevulde picknickmand en heerlijk diner
Alles was prima alleen als ik nog eens boek wil ik het diner zelf uitkiezen . Het was wel goed maar we hielden niet zo van eendeborst.
Het eten was heerlijk! En de mensen zijn daar zo vriendelijk, je wordt er spontaan vrolijk van. Kortom fantastisch
goed georganiseerd. Eten voortreffelijk.
Picknickmand goed gevuld.
Zeker de moeite waard
Dag was uitstekend verzorgd. Dus ruim tevreden.
Super leuk uitje gehad met vriendinnen! De bediening denkt goed mee en zorgt er echt voor dat je een heerlijk ontspannen dagje uit bent.
Super geregeld, heerlijke high tea. Heel uitgebreid. Vriendelijk personeel. Voor herhaling vatbaar.
Gezellige dag gehad, High Tea was uitgebreid maar hapjes kwamen uit de koeling, dat was jammer. Fietsen waren erg goed en netjes onderhouden. Drank en BBQ waren goed verzorgd en smakelijk. Personeel erg vriendelijk. Wij hadden geluk met het mooie weer. Het was een geslaagd uitje!
Het was allemaal correct geregeld
Van het begin tot het einde geweldig!
Vriendelijk en gastvrij personeel
Mooi dorp
Rondvaart en high tea waren super. Fietstocht zelf was ook leuk, alleen jammer dat de accu van de e-bikes het bij beide fietsen had begeven na ong een kwart van de route. Toen we het aangaven bij de chinees (waar de bikes vandaan kwamen) was de enige reactie 'oh'. Bij het restaurant bleek uit de reactie dat het vaker voorkwam. Nu waren wij wel goed ter been, maar dat zal niet voor iedereen gelden. Samenwerken met een andere fietsverhuurder en alles is top!
Prachtige dag gehad samen met vriendin. Hartelijk ontvangen met koffie en koek en daarna een fijne fietstocht gemaakt met prima fietsen. Ondanks dat we te laat terug waren voor de boottocht omdat we verdwaald waren, konden we op een later tijdstip toch nog mee met de rondvaart. Daarna nog genoten van een heerlijke high tea. Behulpzame bediening en erg gastvrij! Kortom een aanrader!
Leuke dag gehad alleen de fietsen waren niet heel goed onderhouden.
We hebben genoten. Was goed geregeld en flexibel in de aanpassing van de tijden. High tea was wel veel zoetigheid en weinig hartig.
alles was goed geregeld, we hebben genoten van de fietstocht,alleen jammer dat wij zelf een koude dag hadden uitgezocht, net als het varen en leuke uitleg door onze schipper. en de high tea was ook heerlijk.alles voor herhaling vatbaar.
We hebben een super leuke dag gehad.
Leuk arrangement, alle onderdelen sloten qua tijd prima op elkaar aan. We konden overal lekker de tijd voor nemen. De snorfiets tocht ging door een mooi gebied en bracht ons naar plekjes van Giethoorn die je anders niet snel ziet. Zeker een aanrader!
Hoi,
We hebben een geweldige dag gehad. We vonden het een leuk arrangement. De high-tea was echt geweldig. Alleen vonden wij dat het wat meer hartig mocht en wat minder zoet. We gaan het zeker aanbevelen
groetjes,
Greet
ondanks de regen in de morgen hebben wij een gezellige dag gehad ,die naar onze mening tot in de puntjes verzorgd was. hiervoor onze hartelijke dank .
vriendelijke groet familile de zeeuw van beek.
hallo
wij vonden de dag zeer geslaagt. op een leuke wijze van de omgeving genoten. en de high tea was erg lekker en uitgebreid.
we vonden het zeer fijn dat er zelf om de suikervrije hapjes was gedacht.
Geweldig dagje uit, prachtige omgeving en goed georganiseerd.
De snorfietsen waren geweldig, er stond die dag ontzettend veel wind, maar voor ons was het een eitje.
mooie rondvaart en de high tea was heerlijk, kortom wij hebben genoten, bedankt!
Heel leuk, goed geregeld en de high tea heerlijk.
Een leuke, goed geregelde dag. Snorfietsen was super!!
Bedankt!
Het begon regenachtig (10 minuutjes). Daarna een dag met veel wind. Ondanks dit alles ontzettend een ontzettend leuk arrangement en zeker voor herhaling vatbaar, maar dan wel in het voorjaar of zomer!
Complimenten voor de organisatie.
Erg leuke dag gehad. Grappig op die snorfietsen met een duidelijke route. Rondvaart met een schipper die van alles kon vertellen over de prachtige stulpjes in Giethoorn. Afsluiten met High Tea; heerlijk!
Was erg leuk arrangement. Vooral met wind tegen erg genoten van de trapondersteunende fietsen.
Na een mankement kwam er snel al hulp om het te verhelpen.
High tea was goed verzorgd. Er werd telkens gevraagd of er genoeg was.
Jammer dat de rolstoellift kapot ging, maar de rondvaart was heel leuk en leerzaam. Ook fijn dat de schipper goed omging met onze cliënten
geweldig mooi en fijn en de gene die ons begelijde was net als ik niet nieuw meer maar hij deed het geweldig!!!
Wij waren met groep van 7 mensen v tot 90 jaar. Niet geschikt voor hele voor hele jonge kinderen, denk ik. De tocht door het natuurgebied de Wieden was een mooie aanvulling. Wat een rust! De man wist veel te vertellen over het ontstaan van het gebied, de flora en fauna. De man heeft de hele rit verteld. (Gezellig kletsen met elkaar moet je even bewaren voor later). Ook even gestopt om bep. plantje beter te kunnen zien en voelen. Drankje en klein luxe hapje (zoals bij de borrel) aan boord mee besteld. Koude drankjes gaan op de boot mee, de koffie (lekkere cappuccino uit rest) werd al meteen in het begin gegeven. Waarschijnlijk geen warme dranken mee te nemen op de boot. Allemaal genoten van ontspannen boottochtje. Mineralenmuseum was nog wel even leuk om te zien. Bezoek doe je op eigen houtje na de tocht.
we hebben een geweldige gezellige middag gehad, leuke uitleg tijdens de rondvaart.
Zeer goed
Prima in orde. Heel behulpzaam .Een mooi dorp.
Héél leuk! Ideaal omdat het weer wat minder was en dus de vaart helemaal niet druk (volgens de schipper/gids). Rustig genoten (er was een stel kinderen aan boord dat zich super gedragen heeft en ook felicitaties van de schipper kreeg). En verder: stipt, goed verzorgd, heel fijne uitleg, mooie streek, absoluut alles prima.
Wij, mijn schoonzus en ik hebben genoten van de rondvaart.
Mijn schoonzus is 50 jaar uit Nederland weg geweest was hier nooit geweest.
Ze heeft enorm genoten.
Alles was goed verzorgd!
Bijzondere rustige en stille omgeving.
Goede uitleg door de schipper van de omgeving.
Onze 'gastheer' was goed op de hoogte van de natuur. Heel prettig dat we hem ook vragen konden stellen. Ook het personeel aan de wal was erg behulpzaam. We hebben genoten van de wijn en de hapjes aan boord.
de rondvaart was goed verzorgd, duidelijke en enthousiaste gids/schipper.
Goed geregeld. Alles stond klaar. Leuke tocht en ook een erg leuke opvangst bij terugkomst. Stukje geschiedenis kregen wij te horen.
Ook de "extra" vragen voor de puzzeltocht die wij hebben gevraagd is zonder enige moeite meegenomen.
Wat het 9 of 10 zou maken: door even te reageren of de mails zijn ontvangen en of het oké is al dan niet.
het was netjes voor elkaar, een mooie rondleiding gehad.
Alles was goed verzorgd
wij hebben buitengewoon genoeten van de rondvaart door Giethoorn en de wieden.
Het weer was minder mooi dan we gehoopt hadden. Niettemin een aanrader. Ook de lunch was leuk verzorgd.
enige minpuntje was dat het erg koud was tijdens de lunch en diner in de serre van het restaurant. voor de rest was alles prima
Duidelijke uitleg gekregen , prachtige route.
Zeer de moeite waard
We hebben een fantastische dag gehad die goed verzorgd was.
Goedemorgen, hier een reactie over onze dag. we hadden een grandioze dag alles was even goed, het ontvangst was goed nou alles was gewoon SUPER een aanrader waard groetjes en wij geven jullie een10
All inclusief weekend Giethoorn.
Met ons gezin hebben we een prachtig weekend gehad in deze mooie omgeving. Voldoende activiteiten en een gastbedrijf wat verstaat wat gast vrijheid betekent. Aanrader.
Buitengewoon goed verzorgd arrangement. Vriendelijk en flexibel personeel. Mooie ligging. Goed verzorgd eten
Dit is de idiale gelegenheid om met vrienden enkele dagen te vertoeven
Zeer geslaagd weekend, alles was goed verzorgd, en aanrader!
Gezellige dag, prachtig weer en veel collega's die het ook een geweldige dag vonden.
hallo, goed georganiseerde accomodaties. vriendelijk personeel en geweldig eten!!
p.s. natuurlijk speelde het weer ook prachtig mee zodat we regelmatig op de terassen konden genieten.
Wij hebben het erg naar ons zin gehad!
Het was prima verzorgd!
Alleen de boottocht van 2 uur was toch wel saai, misschien idee om daar iets
mee te doen!?
Voor de rest een topdag gehad, overal prima geholpen door vriendelijke mensen!
Wij hebben met 29 personen een gezellige zondag gehad, behalve dat er niet op ons was gerekend met handboogschieten (de eigenaar heeft dit alsnog keurig geregeld )is verder alles naar volle tevredenheid gegaan.
Hartelijke groeten Joke Visser.
pannenkoekenbuffet was goed en ruim voldoende. Gekozen voor een rondvaart van 2 uur, ook door de Wieden. voor natuurliefhebbers interessante info. Twee uur was sommigen iets te lang.
's avonds bbq. Ook weer ruim voldoende qua hoeveelheid en als 'goed' gewaardeerd, waarbij sommigen aangaven de kip wat flauw van smaak te vinden.
Op de website gezocht naar parkeergelegenheid, daar kan m.i. meer info over worden gegeven.
De leden van biljartclub Bellevue'66 uit Assen waren meer dan tevreden met de kwaliteit van dit arrangement en de geleverde service.
De rondvaart en aansluitend de luxe barbecue waren perfect.
Door wat het restaurant levert heeft er mede voor gezorgd dat we een perfecte 50 jarig jubileum dag hebben kunnen vieren.
Het was erg druk in Giethoorn vanwege een dorpsfeest, hierdoor waren we allemaal te laat vanwege zoeken naar een parkeerplaats. Bediening had het ook te druk waardoor het serveren van koffie en thee niet helemaal vlekkeloos verliep. We waren ook later bij de boten, dat gaf gelukkig geen problemen, we konden ook later terugkomen.
Wat de bbq betreft, wij hadden liever wat meer salades, met groente gehad en minder vlees.
Mijn vader heeft het overgebleven vlees allemaal meegenomen en kan een jaar voorruit😀
We hebben een leuke middag gehad, de ontvangst met koffie en appelgebak was matig (de koffie was echt niet lekker, veel te slap, daarentegen was het appelgebak heerlijk!!).
De fluisterbootjes waren ook prima, met een leuke puzzeltocht.
Na afloop stond er een barbecue klaar, met prima vlees, de salades waren wat summier, we misten evt. een rauwkostsalade en/of fruitsalade.
Ook vonden wij dat voor een paar euro meer er ook best een ijsje aan toegevoegd kan worden. (Dit zien wij alleen als opbouwende kritiek, het was verder goed.
Het restaurant was prima!
Heerlijke appeltaart en de BBQ tot in de puntjes verzorgd.
De rondvaart viel (jammer genoeg) in het water vanwege de enorme regenval.
Maar je kunt het weer nu eenmaal niet beïnvloeden.
Ondanks het slechte weer hebben wij toch een leuke dag gehad. Het varen was leuk
, en het restaurant was prima voor elkaar.
het was een leuke dag
het weer was wat minder tijdens het varen
daar kunnen we niets aan doen
gr b berends
Mooie informatieve rondvaart gedaan, plus een prima verzorgde lunch.
Het was een mooie tocht, alleen was het weer niet zo best.
Ga zo door.
Groeten van ons.
Mooie tocht , met goede uitleg
Ondank de corona ging alles geweldig en een voortreffelige lunsch
Heel leuk en lekker gegeten
Mooie tocht met leuke uitleg
Wij waren zeer tevreden over het gebodene : Koffie met appeltaart en een zeer fraai
verpakt lunchpakket , dat ruim voldoende was .
De rondvaart was prachtig en werd fraai begeleid met uitleg van de schipper .
Mensen hebben erg genoten van de vaartocht. En een fijne gids. Een min punt was dat enkele grote stoere mensen hun benen moeilijk kwijt konden.
We hebben erg genoten van de mooie omgeving.
Gids vertelde op een leuke manier met humor.
De lunche in de knapzak was geweldig en meer dan voldoende.
Kortom echt een aanrader.
het was een prima dag alles goede geregeld heerlijke koffie met appelgebak goede gids en prima eten!!!
en natuurlijk het weer was prima11
Super leuke tocht en een prima picknick!
Fijne ontspannende rondvaart door enthousiaste begeleider.
We waren er veel te vroeg en mochten/konden mee met de eerdere tocht. Fijn! Zo hadden we de hele middag nog. De knapzak was zeer goed gevuld. De 'reisleider' wist erg veel (met humor) te vertellen over Giethoorn. De tocht was prachtig! We hebben veel gezien en geleerd. Een aanrader! De ligging van de boot en het restaurant was erg prettig. Makkelijk te bereiken en het gratis parkeren was ook erg fijn!
Groetjes van moeder (38) en dochter (14)
Is echt een aanrader heel gezellig en een super gids gehad bedankt
Gastvrije ontvangst en prachtige tocht....
We hebben met onze vrienden genoten van de prachtige boottocht Weerribben-Wieden onder leiding van een enthousiaste gids.
De ontvangst was vriendelijk met een lekker kopje koffie en gebak en de lunch die we meekregen in een knapzak voor aan boot was goed gevuld!
Een aanrader voor een gezellig en ontspannen dagje uit!
Pas geleden hebben wij de Natuurtocht Weerribben-Wieden via u geboekt. Om te beginnen hadden we een prachtige dag met veel zon. Bij restaurant "de Stulp" werden we met koffie en gebak ontvangen. Omdat we met iemand in een rolstoel waren is voor ons verzorgd dat we in de boot met een rolstoel lift mee konden, ook op de boot was een plaats gereserveerd voor de rolstoel. De tocht was prachtig, Giethoorn lag er zonnig bij en de natuur was op zo'n best.Doordat de gids een echte natuurkenner was werden we op allerlei bijzonderheden gewezen die je anders niet gezien zou hebben. Ook de piknick voor aan boord was prima verzorgd. Na afloop nog een kop koffie op het zonnige terras . Het was een geslaagde tocht !!
op zich goed geregeld, barbeque was matig, had voor de prijs meer verwacht.
Prima vaartocht gehad
Erg leuk
Natuurtocht "de Wieden" en dorp is prima
Van ontvangst van koffie met gebak tot en met de vaartocht was zeer goed verzorgd. We hebben genoten.
De picknick in knapzak was ook erg lekker en goed gevuld.
Goed georganiseerd
Was een prachtige vaart. Schipper was uitstekend en barbecue was uitmuntend. De eigenaar van het restaurant gaf fantastische service. Daarbij ook nog dank aan Britt Nijweide voor de fantastische inzet en hulp bij het boeken van deze aktiviteit. Allen een heel grote pluim
interessante boottocht en lekker gegeten
We hebben genoten. Een ervaren gids op de boot, die veel vertelde, ook de kinderen hebben er van genoten. Bbcue ook goed verzorgd. Het appelgebak bij de koffie was koud aan de tanden en iets of wat fabrieksachtig van smaak.
Super fijne dag gehad. Heerlijk gegeten en gedronken bij de rietstulp. En wat een fijn personeel. Echte horeca toppers.
De route kaart van boot mag wel iets duidelijker. Afslag gemist en daardoor 35 euro bij moeten betalen. Maar al met al een TOP dag.
We hebben een heerlijke dag gehad. Geweldig ontvangen bij het restaurant, goed geregeld met de bootjes. Super relaxed en vriendelijk. Heerlijk gegeten van goede kwaliteit
Was super ondernemingðŸ‘Incl. Lekkere koffie met appeltaart,goed gevulde knapzak,en na leuke boottocht nog n lekker dinerðŸ˜dus zeker geslaagde dag🤗
snelle boeking en correcte uitvoering op basis gemaakte afspraken
Leuk verzorgd groepsuitje.
Met een knapzak gevuld met de lunch op pad was erg leuk, vooral voor de kinderen.
We hebben de dag afgesloten met een BBQ en uiteindelijk heeft het ons nog geen 50 euro p.p gekost.
Jammer dat we er geen zomerweer konden bijbestellen, maar het was gelukkig droog.
Wij hebben een fantastische dag gehad, erg goed verzorgd. De knapzak was boven verwachting uitgebreid, en het 3 gangen diner was ook erg goed verzorgd. uiteraard hebben wij ons prima vermaakt op de boot in Giethoorn, ondanks het toch wat tegenvallende weer. Wij zouden dit aan iedereen aan kunnen bevelen.
Het was een schitterende dag, prachtig weer en een goed verzorgd arrangement
Arrangement is goed geregeld.
Locatie is gunstig gelegen.
Personeel is erg klantvriendelijk.
Prijs/kwaliteit verhouding is goed.
Eten en drinken was erg goed.